Kamu İhale İlan
Ana Sayfa Neden Farklıyız? Hakkımızda Hizmetlerimiz Örnek İhale İhaleler  RSS  İhale Sonuçları Arşivdeki İhaleler İhale Takvimi Mesaj Formu
Kamu İhale İlan Com

0532 - 5451829

 Abonelik Ücretleri
 Abonelik Sözleşmesi
 Abonelik Yenileme (7/24)
   Banka Havalesiyle Abonelik
 Posta Çekiyle Abonelik
 Kredi Kartıyla Abonelik (7/24)

 
04 Aralık 2021
Cumartesi
.: GİRİŞ :.
Kullanıcı Adı

Şifre


REFERANSLARIMIZ
Referanslarımızı Görmek İçin Lütfen Tıklayınız..

İhale E-Postası
İlgilendiğiniz kategorilerdeki ihalelerin hergün e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız, lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Mobil Numaramız
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Sitemizde güvenli iletişim sağlamak üzere SSL sunucu sertifikası yüklenmiştir. Visa MasterCard
SSL Sertifikasını Denetle

 Sık Sorulan Sorular
    Geri Git    Aşağı Git
 
Ziyaretçilerin hangi bilgileri serbestçe incelemesine izin veriyorsunuz?
İhaleler ve ihale sonuçları haricindeki tüm bilgileri serbestçe inceleyebilirsiniz. İçerikleri, detaylı arama motorumuzda farklı kriterler seçerek listeleyebilir ve sizi bekleyen iş olanakları hakkında fikir edinebilirsiniz.

 
Abone olmak isteyenlerin sahip olması gereken herhangi bir özel koşul var mı?
Hayır. Hiçbir özel koşula sahip olmanız gerekmiyor. Sunduğumuz içeriklere erişmek isteyen herkes abone olmak için başvurabilir.

 
Başvurular için güvenli bağlantı sunuyor musunuz?
Evet. Sitemizde hassas veri transferleri için güvenli bağlantı (SSL - Secure Sockets Layer) sağlamaktayız. Formlarımızı görüntülemek istediğinizde, sitemiz ile sizin aranızda güvenli bir bağlantı kurulur ve formumuz https:// üzerinden sunulur. Güvenli bağlantı üzerinden sunulan formlarda girdiğiniz bilgiler bize yine bu bağlantı vasıtasıyla ulaşır.

 
Kredi kartıyla başvuru yapmak istiyorum. Bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlayacaksınız?
Hassas bilgileriniz bize güvenli bağlantı (SSL) vasıtasıyla ulaşmaktadır. Başkaları bu bilgileri göremez. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz internetteki veritabanına veya sunucudaki herhangi bir dosyaya kaydedilmemektedir.

 
Abonelik başvurumu nasıl yapacağım?
Online başvuru formlarımızı kullanarak başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı taktirde, abonelik hesabınız açılır ve hemen login yapmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler Abonelik İşlemleri sayfamızda sunulmuştur.

 
Yeni abone oldum. Sisteme nasıl giriş yapacağım?
Ekranın sol üst tarafındaki Abone Login alanında Kullanıcı Adı ve Şifre'nizi girdikten sonra üzerinde ok işareti olan düğmeyi tıklayınız. Giriş işlemi başarılı olursa, aynı alanda, sadece abonelerimiz için tasarlanmış fonksiyonlara ulaşabileceğiniz linkleri göreceksiniz. Login yaptığınız andan itibaren, tüm içeriklere hiçbir kısıtlama olmaksızın ulaşabilirsiniz.

 
Sitenizde işimi bitirdiğimde ne yapmalıyım?
Kamuihaleilan.com'dan ayrılacağınız zaman Sistemden Çıkış (Logout) yapınız ve açık olan tüm kamuihaleilan.com pencerelerini kapatmayı unutmayınız.

    Geri Git    Yukarı Git

 
0532-5451829
Tıklayın, Sizi Arayalım...
 Sık Kullanılanlara Ekle
 Giriş Sayfası Yap
 

İhale Takvimi
Önümüzdeki tarihlerde yapılacak ihale sayılarını ihale takvimimiz vasıtasıyla takip edebilirsiniz.

Site Yardımı
Sisteme giriş (Login) hakkında yardım almak için tıklayınız.

Sık Sorulan Sorular
Ziyaretçilerimiz tarafından sıkça sorulan sorular ve cevapları...

İl İhale İlanları
İllerin İhale İlanları

Sektör İhale İlanları
Sektörlerin İhale İlanları

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Gizlilik Politikası  |  Mesaj Formu  |  Örnek İhale  |  Yapılacak İhaleler  |  İhale Sonuçları  |  Arşivdeki İhaleler  |  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  |  Abonelik Sözleşmesi  |  Banka Havalesiyle Abonelik  |  Posta Çekiyle Abonelik  |  Kredi Kartıyla Abonelik  |  Abonelik Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2021  KamuIhaleIlan.Com®
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 04.12.2021 01:38:56  Page generated: 0.008 seconds.